/  بازرگانی
درباره ما

بازرگانی

بازرگانی در شرکت هوشمند پردازش اِلکا با استفاده از کادری مجرب، متعهد و متخصص و مسلط به بروزترین روش های تجارت بین الملل و داخلی به دنبال کسب رضایت حداکثری مشتریان خود در زمینه واردات با بالاترین کیفیت و ضمانت بر اصل بودن کالاهای درخواستی بر اساس آخرین تغییرات تکنولوژی می‌باشد.

این شرکت به دو صورت سفارشی تجهیزات مورد نیاز خود را مطابق با قوانین جمهوری اسلامی ایران وارد کشور می‌نماید. روش اول: پس از عقد قرارداد و تایید کارشناسان فروش منوط به ریز دقیق تجهیزات مورد نیاز پروژه درخواست به بخش بازرگانی ارجاع شده واستعلام به فروشنده های مورد اطمینان شرکت و مورد تایید شرکت های اصلی ارسال می‌شود پس از تایید شرایط قیمت و کیفیت اقدام به تهیه پیش فاکتور کرده و مراتبط را به وزارت صنعت و معدن و تجارت از طریق سامانه جامع تجارت ایران می‌رساند، بعد از تایید این این سامانه ثبت سفارش صادر می‌گردد و مراتب به بانک عامل جهت حواله ارزی تحویل داده می‌شود.

پس از تایید بانک مرکزی تضمین های لازم جهت واردات به بانک تقدیم می‌گردد و سپس حواله صورت می‌گیرد. پس از تایید فروشنده خارجی کالا به سمت ایران، گمرکات دریایی و زمینی کشور حمل و تحویل می‌گردد. کارشناسان بخش بازرگانی شرکت اقدام به ترخیص کالا مورد نظر می‌کنند و پس از ترخیص رفع تعهدات بانکی انجام می‌گیرد. با توجه به شرایط سخت کشور در سال 1399 شروع واردات از زمان درخواست 2 تا 4 ماه زمان می‌برد. روش دوم: این روش کاملا مشابه به روش اول است ولی درخواست توسط تیم بازاریابی شرکت هوشمند پردازش اِلکا انجام می‌شود که این روش مهم باعث تحویل بصورت فوری به مشتریان گرامی می‌گردد.