خدمات پس از فروش

خدمات پس از فروش

این شرکت در راستای خدمات خود 10 سال خدمات پس از فروش را به مشتریان ارائه می دهد ،که با توجه به قدیمی شدن کالای الکترونیک اقدام به نگهداری تجهیزات مورد نیاز پروژه ها و قراردادها پس از پایان دوره گارانتی می نماید و در صورت عدم موجود بودن کالا مراتب به واحد بازرگانی اعلام و درخواست واردات ثبت می شود .

تجهیزات صنعتی IT به دلیل حساسیت بالا و بهای زیاد نقش کلیدی در هر سازمانی را دارد . این امر مهم وابستگی شرکت ها و سازمان ها را به یک شرکت متخصص در زمینه خدمات پس از فروش را زیاد می کند . اطمینان از مجموعه ای که بتواند تمام نیازها را به صورت استاندارد با بهترین سرعت و کمترین هزینه ارائه دهد آرامش خاطری را برای مدیران فراهم می کند .شرکت هوشمند پردازش اِلکا به خدمات پس از فروش نه به شکل مرکز هزینه ، بلکه به عنوان فرصتی برای ایجاد رابطه طولانی مدت و سودمند برای هر دو طرف با در اختیار داشتن مدیران مجرب کادر فنی قوی این امر را برای مشتریان فراهم می نماید.

این شرکت پس از دریافت مجوزهای لازم با چندین سال تجربه برای پاسخگویی موثر به نیازهای مشتریان و در نهایت جلب خشنودی آنها ما را بر آن داشت با توجه به هدف گذاریهای انجام گردیده امکان انجام رویه خدمات پس از از فروش را به بهترین شکل ممکن سازد .

.