/  خدمات
خدمات

گارانتی و خدمات پس از فروش

شرکت هوشمند پردازش اِلکا در راستای خدمات پس از فروش خود تمام کالا های خود را اعم از پردازنده ها ، سرورها ، مادربوردها ، فن ها ، پاورها و دیگر تجهیزات اکتیو و پسیو خود را بصورت پیش فرض یکسال و در قراردادها و توافق ها دو سال و بیشتر گارانتی و وارانتی طبق استانداردهای شورای عالی انفورماتیک و شرکت های سازنده تقدیم مشتریان عزیز می نماید.

ارائه خدمات گارانتی صحیح و اصولی خود امری بسیار مهم در تصمیم گیری سازمان ها و شرکت ها دارد ، که با توجه به کوچکتر شدن اجزای کالاهای الکترونیک در تجهیزات Enterprise شامل سرورها ،سوییچ ها ، استوریج ها و غیره تعمیر نرم افزاری و سخت افزاری از تخصص های این شرکت میباشد.

تجهیزاتی مانند ذخیره کننده های بلند مدت و کوتاه مدت از جمله RAM , Memory , HDD , SSD ها به دلیل حساسیت بالای تکنولوژی به صورت وارانتی عمل می شود و پس از درخواست مشتری اقدام به ارسال کارشناس در محل مشتری نموده واقدام به تعویض سریع می گردد.

همچنین از جمله خدمات این شرکت گارانتی بی قید و شرط بوده که در صورت درخواست مشتریان گرامی برای تعویض قطعات معیوب در دوره گارانتی در زمان هایی که اطلاعات بسیار مهم هستند بدون تحویل داغی و فقط با درخواست اعلامیه مشتری گرامی اقدام به جایگزین کالای معیوب می گردد.

خدمات

تجهیزات صنعتی IT به دلیل حساسیت بالا و بهای زیاد و نگهداری نقش کلیدی در هر سازمانی را دارد . این امر مهم وابستگی شرکت ها و سازمان ها را به یک شرکت متخصص در زمینه خدمات پس از فروش را زیاد می کند . اطمینان از مجموعه ای که بتواند تمام نیازها را به صورت استاندارد با بهترین سرعت و کمترین هزینه ارائه دهد آرامش خاطری را برای مدیران فراهم می کند .شرکت هوشمند پردازش اِلکا به خدمات پس از فروش نه به شکل مرکز هزینه ، بلکه به عنوان فرصتی برای ایجاد رابطه طولانی مدت و سودمند برای هر دو طرف با در اختیار داشتن مدیران مجرب کادر فنی قوی این امر را برای مشتریان فراهم می نماید.

این شرکت پس از دریافت مجوزهای لازم با چندین سال تجربه برای پاسخگویی موثر به نیازهای مشتریان و در نهایت جلب خشنودی آنها ما را بر آن داشت با توجه به هدف گذاریهای انجام گردیده امکان انجام رویه خدمات پس از از فروش را به بهترین شکل ممکن سازد .

این شرکت در راستای خدمات خود 10 سال خدمات پس از فروش را به مشتریان ارائه می دهد ، که با توجه به قدیمی شدن کالای الکترونیک اقدام به نگهداری تجهیزات مورد نیاز پروژه ها و قراردادها پس از پایان دوره گارانتی می نماید و در صورت عدم موجود بودن کالا مراتب به واحد بازرگانی اعلام و درخواست واردات ثبت می شود .

خدمات