/  خدمات
خدمات

گارانتی و خدمات اِلکا

شرکت الکا در راستای خدمات پس‌ از‌ فروش تمام کالاها اعم از پردازنده ها، سرورها، مادربوردها، فن ها، پاورها و تجهیزات اکتیو و پسیو خود را بصورت پیش‌فرض یکسال و در قراردادها و توافق‌ها دو سال و بیشتر گارانتی و وارانتی طبق استانداردهای شورای عالی انفورماتیک و شرکت‌های سازنده تقدیم مشتریان عزیز می‌نماید.

ارائه  پشتیبانی و خدمات گارانتی صحیح و اصولی خود امری بسیار مهم در تصمیم‌گیری سازمان‌ها و شرکت‌ها دارد. که با توجه به کوچکترشدن اجزای کالاهای الکترونیک در تجهیزات اِنترپرایز شامل سرورها، سوییچ ها، استوریج‌ها و غیره تعمیر نرم‌افزاری و سخت‎‌افزاری از تخصص‌های این شرکت می‌باشد.

تجهیزاتی مانند ذخیره کننده‌های بلند‌مدت و کوتاه‌مدت از جمله رم, مموری, هارد‌ دیسک‌ درایو, اس‌ اس‌ دی‌ ها به دلیل حساسیت بالای تکنولوژی به صورت وارانتی عمل می‌شود.

پس از درخواست مشتری اقدام به ارسال کارشناس در محل مشتری نموده واقدام به تعویض سریع می‌گردد. هم‌چنین از جمله خدمات این شرکت گارانتی بی قید و شرط بوده که در صورت درخواست مشتریان گرامی برای تعویض قطعات معیوب در دوره گارانتی در زمان‌هایی که اطلاعات بسیار مهم هستند. بدون تحویل داغی و فقط با درخواست اعلامیه مشتری گرامی اقدام به جایگزین کالای معیوب می‌گردد.

Top view of young man in uniform with measuring device that works with internet equipment and wires in server room.

خدمات پس از فروش

تجهیزات صنعتی آی‌تی به دلیل حساسیت بالا و بهای زیاد و نگهداری مشکل، نقش کلیدی را درهر سازمانی را دارد. این امر مهم وابستگی شرکت‌ها و سازمان‌ها را به یک شرکت متخصص در زمینه پشتیبانی و ارائه خدمات را بیشتر می‌کند. اطمینان از مجموعه‌ای که بتواند تمام نیازها را به صورت استاندارد با بهترین سرعت و کمترین هزینه ارائه دهد آرامش خاطری را برای مدیران فراهم می‌کند.

الکا به خدمات پس از فروش نه به شکل مرکزهزینه، بلکه به عنوان فرصتی برای ایجاد رابطه طولانی مدت و سودمند برای هر دو طرف با در اختیار داشتن مدیران مجرب کادر فنی قوی این امر را برای مشتریان فراهم می‌نماید.

این شرکت پس از دریافت مجوزهای لازم با چندین سال تجربه برای پاسخگویی موثر به نیازهای مشتریان و در نهایت جلب خشنودی آنها ما را بر آن داشت با توجه به هدف گذاری‌های انجام گردیده امکان انجام رویه خدمات پس از از فروش را به بهترین شکل ممکن سازد.

این شرکت در راستای خدمات خود 10 سال خدمات پس از فروش را به مشتریان ارائه می دهد، که با توجه به قدیمی شدن کالای الکترونیک اقدام به نگهداری تجهیزات مورد نیاز پروژه ها و قراردادها پس از پایان دوره گارانتی می‌نماید و در صورت عدم موجود بودن کالا مراتب به واحد بازرگانی اعلام و درخواست واردات ثبت می‌‍شود.

خدمات سرور

فرم‌های کاربردی

فرم نظرسنجی

[ninja_form id=8]

فرم شکایت

[ninja_form id=3]

فرم استخدام

[ninja_form id=2]