supermicro

Supermicro

    • برند ها و تکنولوژی ها
    • rack, super micro, supermicro, سوپرمیکرو

درباره سوپرمیکرو

Super Micro Computer Inc، که به عنوان Supermicro تجارت می کند، یک شرکت فناوری اطلاعات است که در سان خوزه، کالیفرنیا مستقر است. دفتر مرکزی Supermicro در سیلیکون ولی، با فضای تولید در هلند و پارک علم و فناوری در تایوان واقع شده است.

Supermicro در 1 نوامبر 1993 توسط چارلز لیانگ، والی لیاو و سارا لیو تاسیس شد، متخصص در سرورها، ذخیره سازی، پره ها، راه حل های رک، دستگاه های شبکه، نرم افزار مدیریت سرور و ایستگاه های کاری پیشرفته برای مرکز داده، رایانش ابری، IT سازمانی، بزرگ داده ها، محاسبات با کارایی بالا (HPC) و بازارهای جاسازی شده.

در سال 2016 ، این شرکت هزاران سرور را در یک مرکز داده واحد مستقر کرد و در فهرست 100 شرکت با رشد سریع در فهرست 100 مجله Fortune Magazine از بزرگترین شرکت های تجاری ایالات متحده در جهان در سال 2016 و سریعترین شرکت زیرساخت IT قرار گرفت.

 

supermicro-company

پارک محاسبات سبز

در سپتامبر 2014، شرکت سوپر میکرو دفتر مرکزی شرکت خود را به مرکز سابق Mercury News در شمال سن خوزه، کالیفرنیا در امتداد ایالتی 880 منتقل کرد و نام آن را دانشگاه Supermicro Green Computing Park گذاشت. در سال 2017 این شرکت ساخت جدید 182،000 فوت مربع در دانشگاه را به پایان رساند.

ساختمان اصلی توسط وارن بی. هاید به سبک مدرنیستی که در دهه 1960 برای ساختمانهای تجاری متداول بود طراحی و توسط شرکت کارل ن. سوانسون ساخته شد. در طول مدتی که به عنوان مرکز اخبار مرکوری خدمت می کرد، ساختمان اصلی از 185،000 فوت مربع (17200 متر مربع) به 312،000 فوت مربع (29،000 متر مربع) توسعه یافت.

تا همین اواخر، یک مجسمه برنزی، لوستر ساخته جان جاگر، از سقف یک گلدان بیضی شکل در ورودی آویزان بود. گلدان با یک سری ستون های فلزی و خندقی که آن را احاطه کرده است متمایز می شود.