انبار قطعات و تجهیزات

تجهیزات اصلی از قطعات مهمی مانند پردازنده‌ها رم‌ها هاردها و غیره تشکیل شده‌اند که موجود‌ داشتن این قطعات باعث پیشنهادهای بهتر دپارتمان فروش در ضمینه‌های صرفه جویی در هزینه و زمان می‌شود. شرکت هوشمند پردازش الکا برای ارائه خدمات بهتر کلیه تجهیزات مورد نیاز پروژه‌ها و قرار دادهای خود را در انبار قطعات یدکی خود نگهداری می‌کند که در صورت درخواست مشتریان امکان بازدید از این تجهیزات وجود دارد.

در راستای اهداف شرکت و عملکرد سریع و بهره‌وری شرکت هوشمند پردازش الکا اقدام به خرید پیش از فروش محصولات خود می‌نماید تا در تامین سریع نیازهای کشور بصورت تحویل فوری اقدام به فروش نماید این تجهیزات بعد از نیاز سنجی واحد بازاریابی و فروش هر ماهه جدیدترین محصولات روز دنیا که عمدتا بصورت صنعتی بوده از جمله سرورها، تجهیزات ذخیره سازی و سویچ‌ها خریداری می‌شود تا بهترین عملکرد و رضایت را نزد مشتریان عزیز کسب نماید.

بخش بازرگانی الکا

این شرکت با استفاده از کادری مجرب، متعهد و متخصص و مسلط به بروزترین روش‌های تجارت بین‌الملل و داخلی به دنبال کسب رضایت حداکثری مشتریان خود در زمینه واردات با بالاترین کیفیت و ضمانت بر اصل بودن کالاهای درخواستی براساس آخرین تغییرات تکنولوژی می‌باشد.

شرکت هوشمند پردازش الکا به دو صورت سفارشی تجهیزات مورد نیاز خود را مطابق با قوانین جمهوری اسلامی ایران وارد کشور می‌نماید. روش اول: پس از عقد قرارداد و دریافت تاییده از کارشناسان فروش منوط به ریز دقیق تجهیزات مورد‌نیاز پروژه درخواست به بخش بازرگانی ارجاع شده و استعلام (Inquiry) به فروشنده‌های مورد اطمینان شرکت و مورد تایید شرکت‌های اصلی ارسال می‌شود.

پس از تایید بانک مرکزی تضمین‌های لازم جهت واردات به بانک تقدیم و سپس حواله صادر می‌گردد. پس از تایید فروشنده خارجی کالا به سمت ایران حمل و تحویل گمرکات دریایی و زمینی کشور می‌گردد.

کارشناسان بخش بازرگانی شرکت اقدام به ترخیص کالا مورد نظر می‌کنند و پس از ترخیص کالا رفع تعهدات بانکی انجام می‌گیرد.با توجه به شرایط کنونی شروع واردات از زمان درخواست دو تا چهار ماه زمان می‌برد.

روش دوم: این روش کاملا مشابه به روش اول است ولی درخواست توسط تیم بازاریابی شرکت هوشمند پردازش الکا انجام می‌شود که این روش مهم باعث تحویل بصورت فوری به مشتریان گرامی می‌گردد.